O společnosti

Reklamní agentura vystavěná na základech nezávislé filmové společnosti Ducháček Movies (5 let na trhu), která nabízí plný servis pro všechny firmy, kampaně na klíč, řešení maličkostí a především veškeré služby v oblasti audiovizuální tvorby.

Společnost Ducháček Movies byla založena v dubnu 2000. Její činnost je zaměřena na tvorbu audio-vizuálních děl, převážně reklamních spotů, filmů, seriálů, videoklipů, dokumentů, počítačových her, her pro mobilní telefony a jejich distribuci. Tato tvorba je rozdělena do dvou základních skupin - tvorba ve vlastní produkci a tvorba na zakázku (viz. dále). Dále se nabízíme grafické práce všeho druhu (webové stránky, DTP práce, kreativa), tvorbu PR článků a dalších textů, tiskové služby všeho druhu a další reklamní činnosti. Prvním snímkem naší společnosti byl dokument Kill Your Pretty Face (2000, r. Pavel Žďárek). Od roku 2002 se také jako jediní v České republice zabýváme tvorbu 3D video filmů.

Kde jsme?

Naši kancelář a atelier naleznete na adrese: Tupolevova 516, 199 00 Praha 9 - Letňany. To je nedaleko PVA Letňany a OD Tesco.

Proč jsme?

Jsme tu proto, abychom splnili přání našich klientů a odvedli dobrou práci dle jejich požadavků.

Technika:

Pracujeme s nejmodernější technikou. Fotografie a videosnímky zpracováváme ve vlastním ateliéru a postprodukci provádíme ve vlastním studiu. Pro náročnější zakázky využíváme i externích zdrojů.

Spolupracujeme s jednou z největších tiskáren v České republice a naše dlouhodobé partnerství nám umožňuje nabídnout vám zajímavé ceny. S veškerou technikou pracují osvědčení profesionálové.

K okamžitému použití jsou kamery Sony, pracující v systému Digital8. Digitální střih provádíme na PC, včetně ozvučení a titulků.

K dispozici jsou také 3CCD digitální kamery Canon a Panasonic a kamery Betacam s odpovídajícím střihem na profesionálních televizních zařízeních.

Práce na filmový materiál si vyžadují delší jednání a finanční nákladnost.

Výsledné audiovizuální produkty dodáváme na těchto nosičích: DVD, CD, VHS, Hi8, Digital8, Betacam, případně na harddisku. Kvalita výsledných děl je dle požadavků směrována pro internet, CD prezentace, DVD tituly, televizi či kino.