Výroba videoklipu - Letní balíček 2010

7. 8. 2010

Po úspěchu minulých cenových akcí na výrobu videoklipů jsme se rozhodli tuto zopakovat i v letošním roce! Za uplynulé tři roky jsme zrealizovali videoklipy např. těchto skupin: Harlej (Malá nevěrná holka), Egotrip (Co za to), Rimortis (Deset kroků zpět), Konec Konců (Chtivá), Reach (Don´t Make Me Fire), Action (Believe In This), Paradox (Jsem takovej), Moriorr (Romantika), 5Angels (Čarodějky), Nior W. (Svítá), Karakum (Nespoutaní) aj.

 

 

  VIDEOKLIP - CENOVÁ AKCE ............................. 15.000 Kč (konečná cena, nejsme plátci DPH!)

   

                        Navíc prvním třem zájemcům nabízíme z této ceny slevu 10 %!!!

 

Letní balíček 2010 obsahuje:

- tvorba scénáře a harmonogram natáčení - výběr lokací

- 1 až 2 dny natáčení na 3CCD digitální kamery v maximálně dvou lokacích - v případě natáčení v interiéru zajištění osvětlení

- dva týdny postprodukčních prací - základní digitální efekty (např. 3D efekty, vymaskování, klíčování aj.) + barevnou korekci obrazu

- dodání ve formě DVD video a WMV formátu na CD

- dopravu na natáčení do 200 km (při natáčení ve vzdálenějších lokacích účtujeme 8 Kč/každý kilometr nad dvoustý kilometr; vždy vyjíždíme z Prahy)

- umístění a vysílání klipu na: www.indust.cz, www.youtube.com, www.boomtv.cz, www.stream.cz, zaslání klipu do Výtahu na TV Óčko a případně na hudební filmové festivaly.

   

    Za cenu 15.000 Kč (cena je konečná, nejsme plátci DPH) získáte do 1 měsíce hotový klip v televizní kvalitě. Nabídka platí od 15. července do 15. září a kapacita je omezena. Proto nás kontaktujte co nejdříve na e-mailu: leviathan@leviathan.cz nebo na telefonu 736 703 037.

   

    V případě zájmu o epičtější klip, popř. klip s prostorovým (3D) obrazem vám můžeme připravit kallkulaci dle vašeho scénáře a je také možné realizovat natáčení po více dnů a s další technikou: jeřáby, pojezdy, steadycam apod. Tyto služby jsou však již nad rámec balíčku a kalkulují se zvlášť.

 

    Těšíme se na případnou spolupráci.

 

    S pozdravem

   

    Pavel Žďárek

 www.leviathan.cz

 

    POZOR! Zajímavou nabídku hudebních nástrojů, příslušenství a mnoho dalšího najdete v internetovém obchodě www.duchshop.com! Pokud s námi budete natáčet klip, získáte navíc slevu pro nákup v DuchShopu.