Vánoční rockování pana Leviathana

7. 12. 2009

Tento čtvrtek 10. 12. od 19 hodin proběhne v pražském klubu Futurum Music Bar (Zborovská 7, Praha 5) akce nazvaná Vánoční rockování pana Leviathana. Půjde o koncert čtyř kapel spolupracujících s hudebním vydavatelstvím Leviathan Music (www.leviathanmusic.cz).

Na akci uslyšíte a uvidíte:

 

Konec Konců (punk rock)

     - mladá punk rocková kapela z Prahy, která letos vydala své EP s názvem D-EMO 2009 a která připravuje regulérní LP. Na koncertu se tedy určitě můžete těšit na nové skladby této nadějné trojice.

Karakum (heavy metal)

     - rytíři z Jihlavy, které na akci pokřtí své CD s názvem Páni draků, které právě vychází a které si budete moci na místě zakoupit. Nejen milovníci historie a fantasy si přijdou na své!

Fenris (progressive metal)

     - velká naděje českého progresivního metalu ze severu Čech. Kapela Fenris má na kontě také první EP s názvem Znamení světel. Přijďte obdivovat mistrovskou úroveň a preciznost těchto muzikantů.

Pergamen (black metal)

     - kvalitní české texty a ostré rify vás čekají v podání pražských Pergamen na samotném závěru akce. Kapela má za sebou již dvě CD a jejich black metal je jako jízda pekelným rychlíkem. Rozhodně nebudete chtít vystoupit!

 

Součástí programu je křest CD Páni draků kapely Karakum!

Na akci budete moci zakoupit mj. CD kapel. Vstupné: 90 Kč.

 

plakat