PODZIMNÍ BALÍČEK PRO KAPELY A SÓLISTY 2008

29. 8. 2008

Od 1. 9. 2008 si u nás můžete pořídit tzv. Podzimní balíček, kterým chceme pomoci těm, kdo se marně snaží prorazit na poli české hudební scény a přitom věří, že na to mají.

Známe z vlastní zkušenosti, jak je těžké postoupit od koncertování a nahrávání demo alb k vydání alba regulérního, které se dostane do široké distribuce. Na to navazují další věci: propagace vydaného alba v médiích, natáčení a distribuce videoklipu apod.

Abychom takovýmto kapelám a sólistům pomohli, vymysleli jsme Podzimní balíček 2008, který obsahuje:

CENA PODZIMNÍHO BALÍČKU: 96.000 Kč* (cena je konečná, nejsme plátci DPH)

* v případě, že již máte skladby nahrané, je cena o 16.000 Kč nižší

Skutečná hodnota nabízených služeb má ovšem dvojnásobnou hodnotu (viz. zde).

Abychom vám mohli Podzimní balíček nabídnout, musíme na sebe vzít 50 % nákladů. Druhá polovina, tzn. 96.000 Kč, je na vás.

Protože jsme si vědomi toho, že jde i tak o vysokou částku, její splácení jsme rozložili do tří vln:

Zároveň přicházíme s tipy, jak sehnat na Podzimní balíček finance.

Další důležitou informací je fakt, že vámi vložené peníze jsou investicí, která vám garantuje 60 % ze zisku z prodeje vašeho CD!

Pokud si u nás Podzimní balíček objednáte, sepíšeme s vámi smlouvu na dobu dvou let na zastupování v oblasti vydávání audio a video nosičů s možností prodloužení. Smlouva vám garantuje obsah balíčku (s realizací je možné začít ihned, nejpozději do 1 roku od podpisu smlouvy) + bonus: v případě, že prodejnost vašeho CD přesáhne 90 %, automaticky vám vydáme další CD a natočíme videoklip - a vše bude financovat naše agentura!

Pokud to myslíte s muzikou vážně a věříte, že je ta pravá chvíle dát o sobě vědět, mohl by být Podzimní balíček tím správným řešením.

Věříme, že s řadou z vás navážeme spolupráci, která se neomezí jen na tuto akci a že pomůžeme řadě kapel a sólistů dostat svou hudbu k posluchačům.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.