Videoklip - LETNÍ CENOVÁ AKCE!

26. 6. 2008

Po úspěchu minulých cenových akcí na výrobu videoklipu jsme se rozhodli tuto akci i letos zopakovat!

POZOR! NABÍDKA PLATÍ JEN OD 16. ČERVNA DO 31. ČERVENCE!

Po úspěchu minulých cenových akcí na výrobu videoklipu jsme se rozhodli tuto akci i letos zopakovat! V minulých dvou letech jsme zrealizovali např. tyto videoklipy skupin: Action (Believe In This), Morava (Zamilovaná píseň), JZD (Nechte mě bejt), Paradox (Jsem takovej), Moriorr (Romantika), 5Angels (Čarodějky), Nior W. (Svítá), Karakum (Nespoutaní)

VIDEOKLIP - CENOVÁ AKCE ............................. 15.000 Kč (konečná cena, nejsme plátci DPH!)

Navíc prvním třem zájemcům nabízíme z této ceny slevu 10 %!!!

Letní balíček letos obsahuje mnohá vylepšení:

- tvorba scénáře a harmonogram natáčení- výběr lokací

- 1 až 2 dny natáčení na dvě 3CCD digitální kamery v maximálně třech lokacích- v případě natáčení v interiéru zajištění osvětlení

- týden postprodukčních prací - základní digitální efekty (např. 3D efekty, vymaskování, klíčování aj.)

- dodání ve formě DVD video a WMV formátu na CD

- dopravu na natáčení do 200 km (při natáčení ve vzdálenějších lokacích účtujeme 8 Kč/každý kilometr nad dvoustý kilometr; vždy vyjíždíme z Prahy)

- umístění a vysílání klipu na: www.indust.cz, www.youtube.com, www.boomtv.cz, www.stream.cz, www.bandzone.cz (pokud zde má vaše kapela profil), www.n-joy.cz

Za cenu 15.000 Kč (cena je konečná, nejsme plátci DPH) získáte do 14 dnů hotový klip v televizní kvalitě. Nabídka platí od 16. června do 31. července a kapacita je omezena. Proto nás kontaktujte co nejdříve na e-mailu: leviathan@leviathan.cz nebo na telefonu 736 703 037.